בדיקת עבודה אקדמית – קבלו משוב!

בדיקת עבודה אקדמית – קבלו משוב!

מסגרת הלימודים היא, בראש ובראשונה, מקום שמחלק לנו ציונים. כל פעולה שאנחנו עושים לאורך שנות הלימודים שלנו לתואר הראשון, השני ואפילו השלישי, היא פעולה שאליה נלווית חותמת סופית, מספרית, שמודדת את המידה שבה עמדנו בחובות שלנו. המרדף אחר הציונים עשוי במקרים רבים להלחיץ סטודנטים, שעובדים קשה על כתיבת עבודה אקדמית או סמינריון, ובסופו של דבר חוששים שהמרצה פשוט לא יידע להעריך את ההשקעה הרבה ויתגמל בציון נמוך מזה שנדמה לנו שמגיע לנו. אם כן, נראה שאחד הדברים שיכולים להקל משמעותית על סטודנטים הוא ייעוץ של גורם בעל ניסיון רב ומומחיות בתחום הכתיבה האקדמית, או בפשטות: כמה נחמד זה יהיה אם יהיה מישהו שיוכל לתת משוב לעבודה האקדמית שלכם עוד לפני שהמנחה שלכם יקרא ולו מילה אחת.

בשביל מה זה טוב?

בדיקת עבודה אקדמית על ידי גורם מנוסה לפני שתגישו אותה, יכולה לעזור לכם מאוד בשיפור העבודה לפני הגשתה לקבלת ציון. בודק העבודה יוכל לתת לכם משוב מפורט וברור באשר למגוון הפרמטרים שייבדקו מאוחר יותר גם על ידי המרצה או על ידי מנחה העבודה. בדיקת עבודה אקדמית תכלול התייחסות לעיצוב עצמו (גודל הכתב וסגנונו, רוחב שוליים, כותרות, תוכן עניינים ומבנה הפרק הביבליוגרפי), התייחסות לניסוח שאלת המחקר, ההשערות או פרקי השיטה והתוצאות, וכן הצעות לשיפור ולשינוי מבנה הסקירה הספרותית או לפרקי הדיון והסיכום. טיפים אלה, כאשר הם מגיעים מצד אדם בעל ניסיון רב בכתיבת עבודות ובבדיקתן, שהוא גם מיומן בכתיבה אקדמית ומכיר היטב את כל הכללים והחוקים שיש, יידע לזהות בדיוק את אותן הנקודות שגם המנחה שלכם יעיר לגביהן. אם תדעו לתקן את הליקויים הללו מראש, תחסכו לעצמכם לא מעט נקודות אבודות.

 איך זה עובד?

אם אתם מעוניינים להעביר את העבודה שלכם לבדיקה מקצועית, כל שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח לבודק שלכם את הנחיות העבודה כפי שהועברו אליכם על ידי מרצה הקורס או על ידי המנחה שמונה ללוות את הפרויקט, ויחד עם ההנחיות עליכם לשלוח, כמובן, את העבודה עצמה. כעת, כאשר כל המידע בידיו, יוכל הבודק לבצע הערכה מלאה ומדויקת של העבודה שלכם, על פי כללי הכתיבה האקדמית ובהתאם להנחיות שהוגדרו על ידי מוסד הלימודים שלכם. כך, תוכלו לקבל משוב לעבודה האקדמית שלכם ולבצע תיקונים ושינויים על פי המלצות הבודק – תיקונים שעשויים בהחלט להתברר כאלה שיחוללו את השינוי ויביאו לכם את הציון המיוחל.

לטיפים ועדכונים על כתיבת עבודות סמינריון ועוד, עקבו אחרינו גם בפייסבוק.

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

עשויי לעניין אותך...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר, נשמח לסייע!

אקדמוס – עוזרים בכתיבה אקדמית

זקוקים לעזרה בכתיבת עבודות?

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע

אקדמוס – עוזרים בכתיבה אקדמית

5/5

מאות לקוחות מרוצים לא טועים

זקוקים לעזרה?

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לעזור

מאות לקוחות מרוצים בשנה לא טועים