סמינריון באנגלית: טיפים לכתיבת עבודת גמר מצטיינת

ישנם סטודנטים רבים אשר לומדים מישראל באוניברסיטאות שונות ומגוונות ברחבי העולם, שכן, עם התפתחות העולם הגלובלי בפרט עם הקדמה ורשת האינטרנט, מדובר בצעד שהיה מתבקש, כמו כן, ישנם סטודנטים ישראלים אשר בוחרים ללמוד ברחבי העולם מסיבות שונות, ולכן כיון הגשת סמינריון באנגלית הינו דבר אשר אנו נתקלים בו רבות.

סטודנטית כותבת סמינריון באנגלית

עבודת סמינריון באנגלית

נוכח האמור, אחד הקשיים עימם נאלצים להתמודד הסטודנטים הוא מכשול השפה, כאשר הקושי הנוסף הוא לימוד השפה האקדמית הבינלאומית, שהרי כשם שבעברית השפה האקדמית הינה אינה זהה בחלקה לשפה המדוברת בין איש לרעהו, כך הדבר אף באנגלית בפרט שמדובר בכתיבת עבודות סמינריוניות באנגלית.

אולם, למעלה מכך, קיים מכשול נוסף והוא בהקפדה על כללי האקדמיה הבינלאומיים, שכן, על אף שמדובר בכללים בינלאומיים ולאו דווקא כאלו השייכים למוסד לימוד מסוים, אשר אף זאת לעיתים נדרש, נוכח דרישות מצב מרצה וכדו' בדרישות לגבי עבודה סמינריונית, הרי שקיים אף הבדל בין כללי ושיטת האזכור בין הגישה האירופאית לארה"ב, וכן אי אלו שינויים נוספים בכללי כתיבת סמינריון באנגלית.

עבודת תזה באנגלית

משכך, כאשר מדובר בעבודת דוקטורט, אשר בנויה ומתבססת על הכנת תזה אשר צריכה לקבל את אישור האוניברסיטה והמנחה, הרי שיש ללמוד קודם הדברים את ההקפדה והדרישות לאותם כללי האקדמיה, וכן את ההקפדה על השפה האקדמית שתהיה באופן רהוט ובהתאם לדרישות ולא להסתפק רק במה שנדרש היה להכנת סמינריון באנגלית.

זאת ועוד, כדאי לבדוק במקביל להכנת וחשיבה על התזה, כי יש בידכם את האפשרות והיכולת לעמוד בנטל הדרישות והתנאים להם תידרשו אף בהמשך הלימוד, בפרט שבשונה מהלימודים בישראל, הרי שהנגישות נוכח קשיי השפה מעצימה את הקושי.

בפרט, שלמרות הידע באנגלית ואפילו אם מדובר ברמה גבוהה, היות ואין מדובר בשפת אם של רובם של הסטודנטים מישראל, אזי הקושי של מכשול השפה, ובפרט כאמור שמדובר בשפה אקדמית וכן הקפדה על כללים המתייחסים באופן נקודתי לארה"ב ו/או אירופה, ולמעלה מכך אף קיים בצורך להישאר בקשר מול המנחה ולהיצמד להנחיות אשר יעלה, ויעיר הערותיו.

עבודת גמר באנגלית

עוד חשוב לציין, שלמרות שישנם סטודנטים שחושבים שהיות ועברו מבחנים רבים ולמדו קורסים במגוון רחב של נושאים, לפיכך, כאשר מסיימים את הלימודים ויש להגיש את עבודת הגמר, הרי שמדובר יהיה במלאכה קלה ופשוטה, אלא שברובם של המקרים המציאות טופחת על פניהם.

שכן, עבודת גמר אינה דבר של מה בכך, אלא מבחינת המרצים זו העדות שאכן הסטודנט הבין את מהות החומר הנלמד במהלך הלימודים, אשר על כן, כאשר מוגשת עבודת גמר באנגלית, עליה להיות מותאמת לכל ההנחיות הנדרשות.

זאת ועוד, על אף שמדובר בעבודת גמר הרי שהמשקל שלה הוא רב מהקורסים האחרים, שכן, ללא עבודת גמר לא ניתן לקבל את התואר הנכסף, זאת, כאשר אי הקפדה על תנאי האקדמיה גוררת הורדת ציון.

היינו, אף אם מדובר יהיה עבודת גמר אשר מהותה תהיה ברמה גבוהה, אך במידה ותוגש ללא הקפדה על כללי האקדמיה, ו/או בניסוח שאינו תואם את הכתיבה האקדמית באנגלית ודרישות המרצה, הרי שהיא עלולה לקבל ציון נכשל, על אף כל הכרוך בכך.

לטיפים ועדכונים על כתיבת עבודות סמינריון ועוד, עקבו אחרינו גם בפייסבוק.

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

עשויי לעניין אותך...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר, נשמח לסייע!

אקדמוס – עוזרים בכתיבה אקדמית

זקוקים לעזרה בכתיבת עבודות?

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע

אקדמוס – עוזרים בכתיבה אקדמית

5/5

מאות לקוחות מרוצים לא טועים

זקוקים לעזרה?

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לעזור

מאות לקוחות מרוצים בשנה לא טועים