למה לעבוד איתנו?

6 סיבות מרכזיות

משימה  איכותית הנה תוצאה של ההכרה שלנו בחשיבות השירות. הקשבה, הבנת צרכייך וליווי אישי וזמינות הנם הסיבה להשגת שביעות רצון גבוהה בקרב לקוחותינו הסטודנטים.

ברבות השנים שירתנו אלפי סטודנטים ,מתברר שהדבר החשוב ביותר בשירות שלנו הנו הוודאות שלך הלקוח שאנחנו חברה מסודרת , ותיקה ויציבה כלכלית ומקצועית. אם נשארנו 20 שנה בענף, כנראה שנשאר עוד 20 שנה ….. אל תתפשר על ותק ויציבות נותן השירות.

איננו שוק צללים, אנו מציעים שירותים אקדמיים רחבים שהמקובלים באקדמיה בישראל. מגוון השירותים שלנו מוצג באתר, באשר לסיוע בעבודות אקדמיות אנו מזהירים את הלקוחות כי הרכישה אינה להגשה כלשונה. כלומר תרכשו במטרה לחסוך לעצמם זמן הכנה ולהשיג משימה טובה יותר, אבל בשום אופן אין להגיש את המשימה כלשונה. זו ועוד הסיבה שאנו פועלים כחברה מסודרת ולכל הכנסה תמיד תמיד נפיק חשבונית מס מסודרת המציגה את שירותי החברה או שירותי סיוע אקדמי. מספר עוסק המורשה יועבר ללקוחות החברה בכל עת. כי רק עם חברה מסודרת עושים עסקים.

לאורך השנים למדנו לתת מענה לכל בעיה . סיוע בסמינריון למשל יכול להיות משימה קשה במקרים מסוימים , לכן טוב שיש לחברה הידע והניסיון להתמודד עם מצבים בלתי צפויים. מבחינתכם הסטודנטים כתיבת סמינריון דומה לשיפוץ דירה, אתה יודע איך אתה מתחיל אינך יודע איך ומתי תסיים…..

המשימות לא יוצאות ממשרדי החברה ללא בקרת איכות. אלו עוברות בדיקה נוספת של עורכת תוכן בעלת שלושה תארים וניסיון של שנים באקדמיה זאת טרם מועברות לידי הסטודנטים, הלקוחות.

בעבור המחיר שאנו גובים תקבלו את היחס והשירות הטובים ביותר. לא מומלץ לשלם פחות וחבל לשלם יותר.

למידע נוסף השאירו פרטים!

זקוקים לעזרה בכתיבת עבודות?

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע

אקדמוס – עוזרים בכתיבה אקדמית

5/5

מאות לקוחות מרוצים לא טועים

זקוקים לעזרה בכתיבת עבודות?

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לעזור

5/5

מאות לקוחות מרוצים בשנה לא טועים