תרגום אקדמי

תרגום אקדמי

תרגום אקדמי הוא מושג שעשוי להישמע לכם פשוט, אבל האמת שונה לחלוטין. כל מי שיודע אנגלית ברמה טובה ‏יכול לקרוא מאמר ולהבין את פרטיו באופן כללי, אבל אין זה אומר שהוא יוכל לשלוט בהכרח בכל הפרטים הקטנים, ‏ובוודאי שלא להציע לכם תרגום מלא ומדויק של המאמר.

הסיבה העיקרית לכך היא שבמעבר בין שפות ישנה ‏מערכת שלמה של הקשרים תחביריים, לשוניים ותרבותיים.

מושגים מקצועיים צריכים לעבור בין שפות באופן ‏מדויק, ופתגמים המקובלים בשפה אחת עשויים לקבל משמעות אחרת לחלוטין בשפה אחרת.

תרגום אקדמי, יותר ‏מכל תרגום אחר, הוא תרגום שמחייב מקצועיות, ידע, הבנה וניסיון. זאת כדי להציע טקסט שהוא לא רק נאמן ‏למקור, אלא גם בעל משמעות והתייחסות לניואנסים הקטנים ביותר.‏

תרגום מאמרים ועבודות

בכל מסגרת לימודים באשר היא, נדרשים הסטודנטים להתמודד עם טקסטים באנגלית. בקורסים השונים כוללת ‏רשימת הקריאה גם מספר רב של ספרים ומאמרים בשפה האנגלית, וכן ישנה דרישה לשימוש במקורות זרים ‏במסגרת סקירת הספרות של עבודת הסמינריון.

גם סטודנטים שרמת האנגלית שלהם טובה מוצאים לעיתים ‏קרובות שקריאת מאמרים באנגלית היא מטלה מורכבת למדי, בין אם כתוצאה מהיעדר זמן ובין אם משום שהם ‏מתקשים להתמצא בשפה המקצועית או בניואנסים התרבותיים הקשורים במקורו של הטקסט.

תרגום אקדמי ‏מקצועי ואיכותי יציע לסטודנטים אלה טקסט מלא בעברית, מה שיקל משמעותית ויחסוך זמן יקר, והרי זמן הוא ‏אחד המשאבים העיקריים שחסרים לסטודנטים.‏

תרגום אקדמי באקדמוס

חברת אקדמוס מציעה לקהל לקוחותיה שירותי תרגום אקדמי ברמה גבוהה מאוד, בזכות צוות מתרגמים מנוסה ‏ומקצועי שפועל בשלוש השפות העיקריות בישראל: עברית, אנגלית וערבית.

הצוות שלנו מנוסה בתרגומים בכלל ‏ובתרגומים אקדמיים בפרט, ומהאיכות הזו תוכלו ליהנות גם בלוחות זמנים דחוקים יותר, מבלי לפגוע ברמת ‏השירות או בכללי התרגום המקובלים בישראל ובעולם.

במסגרת הזו תוכלו לקבל שירותי תרגום אקדמי למאמרים, ‏לעבודות תזה ואף לעבודות דוקטורט. הכל תוך התחייבות לתרגום מקצועי, מדויק ורהוט, וזאת בהתאם ללוחות ‏הזמנים הנדרשים מהסטודנט במסגרת המוסד האקדמי שבו הוא לומד.

אם יש תחום שבו פשוט אסור לכם ‏להתפשר – זהו התחום של תרגום אקדמי!‏

למידע נוסף השאירו פרטים!

זקוקים לעזרה בכתיבת עבודות?

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע

אקדמוס – עוזרים בכתיבה אקדמית

5/5

מאות לקוחות מרוצים לא טועים

זקוקים לעזרה בכתיבת עבודות?

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לעזור

5/5

מאות לקוחות מרוצים בשנה לא טועים